emptyFile

dckim.org


international index-cs.html
international boxes-cs.html
international blog-cs.html
international thePitch.html
international updates.html:.....The RECYCLABLE BLOG FILE? What could that be?

Canada -cs
Great Britain -cs
France -cs
Deutschland -cs
Australia -cs
New York City, USA - "The Big Apple"

international https://dckim.com/
https://dckim.net/ FORUM
https://dckim.org/ TUTORIAL
https://dckim.tv/.....soon to be Korean blog oriented?


Podrobnosti o každém tlačítku jsou uvedeny a následuje stručný návod :

To začne tlačítkem v horním řádku vlevo.


Toto tlačítko přepíná mezi dvěma dostupnými pohledy na data v datovém bloku. Tím se data nemění.


Tím se přepne mezi dvěma dostupnými uspořádáními zobrazení na přední straně tlačítka bloku dat.


Toto tlačítko zachytí jazyk, zatímco v prohlížeči probíhá aktivní překlad. Přeložená slova, která jsou viditelná, se stanou, jako by byla originálem v daném datovém bloku. Když je překlad vypnutý, zůstanou nová přeložená slova. Po stisknutí tohoto tlačítka přejdeme na další datový blok vpravo. Tímto způsobem můžeme procházet naší řadou datových bloků a překládat je všechny do jiných jazyků. Pokud překládáme pouze do jednoho jiného jazyka, je to snadné. Počkáme, až se data budou jevit jako kompletně přeložená, pak použijeme toto tlačítko. Kliknutím sem se dostanete k popisu úspěšné sekvence překladu.


Toto tlačítko se používá k přepínání mezi nabídkami tlačítek. Ostatní tlačítka se při použití tlačítka zviditelní, zatímco některá se skryjí.


Tím zapnete nebo vypnete upravitelné HTML v oblasti zpráv bloku dat. Předmět, oblast názvu atd. zůstanou upravitelné.


Tím nastavíte všechny štítky tak, aby odrážely jejich pozici v mřížce. Použije se číslování mřížky. Samotné číslování mřížky lze změnit vlevo a dole. Přibližte a zkuste to.


Tím nastavíte všechny štítky naxqn. Toto označení je v programu důležité. Datové bloky s tímto štítkem se nepoužívají pro většinu procesů, včetně e-mailu, exportu a ukládání na web.


To nás přivede k zajímavé oblasti v programu, kde můžeme vytvářet vyhledávací odkazy. Odkazy pak můžeme použít tak, že je pošleme e-mailem nebo je zahrneme na naše webové stránky.


Toto tlačítko použijte k ukončení režimu celé obrazovky v prohlížeči.


Pomocí tohoto tlačítka nahradíte veškeré informace o naší zprávě obsahem oblasti nasávání. Klíčová slova budou automaticky nahrazena.


Toto tlačítko připojí obsah oblasti zadržování příjmu ve spodní části oblasti zpráv v datovém bloku. Klíčová slova nebudou automaticky nahrazena.


Toto tlačítko přesune celou oblast zpráv z aktuálního bloku dat do zadrženého příjmu. Úchyt sání bude zcela vyměněn.


tím se otevře a zavře většina této malé nabídky. Když jej stiskneme, vidíme, že si můžeme zvolit změnu štítků vlevo a vpravo. Vybraný štítek pak bude ten, který bude aplikován po stisknutí tlačítka štítku.


Toto tlačítko použije zobrazený štítek. Štítek bude umístěn na přední stranu tlačítka pro datový blok. Poté přejdeme k dalšímu datovému bloku vpravo.


Toto tlačítko použije zobrazený štítek. Štítek bude umístěn na přední stranu tlačítka pro datový blok. Poté přejdeme k dalšímu datovému bloku vpravo. Štítky lze změnit přímo na štítky, které si vybereme. Pro popisky můžeme použít symboly nebo emotikony, nebo dokonce slova. Ty lze změnit v oblasti mailStack.


Tím přejdete na další datový blok vlevo.


Tím přejdete na další datový blok vpravo.


Tím se zavře aktuální datový blok a zavře se nabídka. Poté budeme mít pohled na všechny datové bloky v aktuálně vybrané mřížce. To je dobré, když chceme vidět přehled našich informací.


Toto tlačítko nás přenese do oblasti mailStack, kde můžeme pokračovat ve zpracování e-mailů.


Toto tlačítko nám umožní vstoupit do režimu celé obrazovky v prohlížeči. To šetří místo kolem okrajů našeho mobilního telefonu.


Toto tlačítko přidá aktuální blok dat do seznamu e-mailů mailStack. K tomuto účelu použije adresu, předmět a oblast zprávy aktuálního datového bloku. To využije většinu HTML, které vložíme do oblasti datových zpráv. Pokud z tohoto chceme odeslat e-mail pomocí HTML, musíme po zobrazení výzvy k výběru e-mailového programu vybrat e-mailový program, který podporuje HTML.


Toto tlačítko uloží aktuální datový blok jako soubor HTML. Název souboru bude pocházet z informací v datovém bloku: webSave-a1.html. Toto je pouze příklad. Pojmenování souborů lze upravit dle přání.


Tento vloží záznam do e-mailového seznamu mailStack. E-mail bude vytvořen pouze z textu oblasti zprávy. Všechny HTML budou ignorovány. E-mail bude ve velmi jednoduchém textovém formátu.


Návrat dodckim.org


Přejít nadckim.com


Zde je uveden popis sekvence překladu, která byla použita k překladu této stránky do sto dvaceti pěti jazyků.

Postup je poměrně jednoduchý. Pokud Bůh (SWT) bude chtít, program emptyFile vám to usnadní. Proces bude popsán srozumitelně:

Tento proces byl proveden ve dvou krocích, i když je lákavé zkusit to udělat v jediném kroku pouze pomocí webového uložení. Nejlepší a nejúspěšnější je nejprve při výběru překladů v prohlížeči použít tlačítko jazykového zámku. Tlačítko je modré a v režimu na výšku je poměrně velké. Další věc, na kterou bych měl upozornit a která vám prospěje, je, že pro vás může být nejlepší zvolit menší velikost písma. To bude zcela záviset na množství textu, který zpracováváte. Velikost písma lze vybrat z řady černých a šedých tlačítek v horní části obrazovky.

Po výběru vhodné velikosti písma bych tedy změnil jazyk překladu prohlížeče pomocí tamních nastavení. Když jsem viděl, že překlad veškerého textu byl dokončen, použil jsem modré tlačítko zámku překladu. Poté program přejde na další datový blok vpravo. Pak bych změnil nastavení překladu prohlížeče na další jazyk. Názvy jazyků jsou již uvnitř datového bloku. Tyto hodnoty lze změnit a pomůže vám to řídit proces překladu. Pomocí vstupního režimu to můžeme udělat rychle. Takže jsem tímto způsobem prošel deseti jazyky. Pak bych se vrátil a použil webSave k uložení nových souborů HTML.

Nové soubory HTML se ukládají pomocí horní a dolní části, která se nachází v nabídce úplně nahoře v programu zcela vpravo. Pak to musíme úplně otevřít zipem a uvidíme, že tam máme možnosti. Původně nainstalované možnosti nám poskytnou výsledek, který automaticky poskytne přeložené značky Open Graph a popisy. Předmětová oblast datového bloku se stane touto komponentou.

Zde zdůrazňuji, že může být nejlepší nastavit název souboru a předmět všech bloků, kde provádíme sekvenci překladu, než začneme. Můžeme to udělat snadno pomocí vstupního režimu. Informace můžeme zapsat do jednoho datového bloku ve správných oblastech. Pak můžeme použít vstupní režim ke zkopírování tohoto jednoho bloku a jeho vložení do jiných bloků. Nezapomeňte použít nabídku vložit, abychom vložili pouze informace, které hodláme vložit.

Vyzkoušejte režim zadávání několikrát, abyste se ujistili, že vám vyhovuje, jak to funguje. Používá se poměrně snadno, ale to, co bylo provedeno, nelze vrátit zpět.

Takže... abych to zrekapituloval. Nejprve je nejlepší nastavit názvy souborů datových bloků, které budete používat, a zároveň nastavit předmět. Pak je dobré celý program uložit pomocí save all úplně dole v programu... scroll down. Tímto způsobem, pokud uděláte chybu, můžete začít znovu. Pak bych udělal to, že bych načetl nebo zapsal HTML nebo text do jednoho datového bloku. Poté bych použil vstupní režim, abych to zkopíroval a vložil do další hromady datových bloků předem a poté pokračoval v procesu překladu, který je velmi nudný a dlouhý.

Všechno nejlepší!


Návrat dodckim.org


Přejít nadckim.com


emptyFile

dckim.org