emptyFile

dckim.org


international index-sk.html
international boxes-sk.html
international blog-sk.html
international thePitch.html
international updates.html:.....The RECYCLABLE BLOG FILE? What could that be?

Canada -sk
Great Britain -sk
France -sk
Deutschland -sk
Australia -sk
New York City, USA - "The Big Apple"

international https://dckim.com/
https://dckim.net/ FORUM
https://dckim.org/ TUTORIAL
https://dckim.tv/.....soon to be Korean blog oriented?


Podrobnosti o každom tlačidle sú uvedené, za ktorým nasleduje krátky návod :

Začne to tlačidlom v hornom riadku vľavo.


Toto tlačidlo prepína medzi dvomi dostupnými zobrazeniami údajov v rámci dátového bloku. Údaje sa tým nezmenia.


Toto bude prepínať medzi dvoma dostupnými usporiadaniami zobrazenia na prednej strane tlačidla bloku údajov.


Toto tlačidlo zachytí jazyk počas aktívneho prekladu v prehliadači. Preložené slová, ktoré sú viditeľné, sa stanú pôvodnými v rámci daného dátového bloku. Keď je preklad vypnutý, zostanú nové preložené slová. Po stlačení tohto tlačidla prejdeme na ďalší dátový blok vpravo. Týmto spôsobom môžeme prechádzať cez naše pole dátových blokov a prekladať ich všetky do iných jazykov. Ak prekladáme len do jedného iného jazyka, je to jednoduché. Počkáme, kým sa údaje zdajú byť úplne preložené, potom použijeme toto tlačidlo. Kliknutím sem sa dostanete k popisu úspešnej sekvencie prekladu.


Toto tlačidlo sa používa na prepínanie medzi ponukami tlačidiel. Ostatné tlačidlá sa stanú viditeľnými pri použití tlačidla, zatiaľ čo niektoré sa skryjú.


Tým sa zapne alebo vypne upraviteľný kód HTML v oblasti správy bloku údajov. Riadok predmetu, oblasť názvu atď. zostanú upraviteľné.


Toto nastaví všetky štítky tak, aby odrážali ich polohu v mriežke. Použije sa číslovanie mriežky. Samotné číslovanie mriežky je možné zmeniť vľavo a dole. Priblížte a skúste to.


Týmto nastavíte všetky štítky naxqn. Toto označenie je v programe dôležité. Bloky údajov s týmto štítkom sa nepoužívajú pre väčšinu procesov vrátane e-mailu, exportu a uloženia na web.


To nás privedie k zaujímavej oblasti v programe, kde môžeme vytvárať odkazy na vyhľadávanie. Potom môžeme použiť odkazy tak, že ich pošleme e-mailom alebo ich zahrnieme na naše webové stránky.


Toto tlačidlo použite na ukončenie režimu celej obrazovky v prehliadači.


Použitím tohto tlačidla nahradíte všetky informácie o našej správe obsahom oblasti nasávania. Kľúčové slová budú automaticky nahradené.


Toto tlačidlo pridá obsah oblasti zadržania príjmu v spodnej časti oblasti správ v bloku údajov. Kľúčové slová nebudú automaticky nahradené.


Toto tlačidlo presunie celú oblasť správy z aktuálneho bloku údajov do zadržania príjmu. Nasávací priestor bude úplne vymenený.


toto otvorí a zatvorí väčšinu tohto malého menu. Keď ho stlačíme, môžeme vidieť, že si môžeme zvoliť zmenu štítkov vľavo a vpravo. Zvolený štítok potom bude ten, ktorý sa použije po stlačení tlačidla štítku.


Toto tlačidlo použije zobrazené označenie. Štítok sa umiestni na prednú stranu tlačidla pre dátový blok. Potom prejdeme na ďalší dátový blok vpravo.


Toto tlačidlo použije zobrazené označenie. Štítok sa umiestni na prednú stranu tlačidla pre dátový blok. Potom prejdeme na ďalší dátový blok vpravo. Štítky je možné zmeniť priamo na štítky, ktoré si vyberieme. Na štítky môžeme použiť symboly alebo emotikony alebo dokonca slová. Tie je možné zmeniť v oblasti mailStack.


Toto prejde na ďalší dátový blok vľavo.


Týmto prejdete na ďalší dátový blok vpravo.


Tým sa zatvorí aktuálny dátový blok a zatvorí sa ponuka. Následne sa nám zobrazia všetky dátové bloky v aktuálne zvolenej mriežke. To je dobré, keď chceme vidieť prehľad našich informácií.


Toto tlačidlo nás privedie do oblasti mailStack, kde môžeme pokračovať v spracovaní e-mailov.


Toto tlačidlo nám umožní prejsť do režimu celej obrazovky v prehliadači. To šetrí priestor okolo okrajov nášho mobilného telefónu.


Toto tlačidlo pridá aktuálny dátový blok do emailového zoznamu mailStack. Na tento účel použije adresu, predmet a oblasť správy aktuálneho bloku údajov. Toto použije väčšinu kódu HTML, ktorý vložíme do oblasti dátových správ. Ak chceme poslať e-mail pomocou HTML z tohto, musíme vybrať e-mailový program, ktorý podporuje HTML, keď sa nám zobrazí výzva na výber e-mailového programu.


Toto tlačidlo uloží aktuálny dátový blok ako súbor HTML. Názov súboru bude pochádzať z informácií v bloku údajov: webSave-a1.html. Toto je len príklad. Pomenovanie súborov je možné prispôsobiť podľa želania.


Toto vloží záznam do zoznamu e-mailov mailStack. E-mail bude vytvorený iba z textu oblasti správy. Všetky HTML budú ignorované. E-mail bude vo veľmi obyčajnom textovom formáte.


Návrat dodckim.org


Prejsť nadckim.com


Tu je uvedený popis sekvencie prekladu, ktorá bola použitá na preklad tejto stránky do stodvadsaťpäť jazykov.

Postup je pomerne jednoduchý. Ak Boh (SWT) dá, program emptyFile vám to uľahčí. Proces bude jasne opísaný:

Tento proces bol vykonaný v dvoch krokoch, aj keď je lákavé pokúsiť sa to urobiť v jedinom kroku iba pomocou funkcie WebSave. Najlepšie a najúspešnejšie je najskôr pri výbere prekladov v prehliadači použiť tlačidlo uzamknutia jazyka. Tlačidlo je modré a v režime na výšku je dosť veľké. Ďalšia vec, na ktorú by som mal upozorniť a ktorá vám prinesie úžitok, je, že pre vás môže byť najlepšie zvoliť menšiu veľkosť písma. To bude úplne závisieť od množstva textu, ktorý spracovávate. Veľkosť písma je možné vybrať z radu čiernych a sivých tlačidiel v hornej časti obrazovky.

Takže po výbere vhodnej veľkosti písma by som potom zmenil jazyk prekladu prehliadača pomocou nastavení. Keď som videl, že preklad všetkého textu bol dokončený, použil som modré tlačidlo zámku prekladu. Potom program prejde na ďalší dátový blok vpravo. Potom by som zmenil nastavenie prekladu prehliadača na ďalší jazyk. Názvy jazykov sú už v dátovom bloku. Tieto hodnoty je možné zmeniť a pomôže vám to spravovať proces prekladu. Pomocou režimu vstupu to dokážeme rýchlo. Takto som teda prešiel desiatimi jazykmi. Potom by som sa vrátil a použil webSave na uloženie nových súborov HTML.

Nové súbory HTML sa ukladajú pomocou hornej a dolnej časti, ktorá sa nachádza v ponuke úplne hore v programe úplne vpravo. Potom ho musíme úplne otvoriť zipsom a vidíme, že tam máme možnosti. Pôvodne nainštalované možnosti nám poskytnú výsledok, ktorý automaticky poskytne preložené značky Open Graph a popisy. Predmetná oblasť bloku údajov sa stane týmto komponentom.

Toto je miesto, kde poukážem na to, že môže byť najlepšie nastaviť názov súboru a predmet všetkých blokov, v ktorých vykonávame sekvenciu prekladu, skôr ako začneme. Môžeme to urobiť jednoducho pomocou režimu vstupu. Informácie vieme zapísať do jedného dátového bloku v správnych oblastiach. Potom môžeme použiť vstupný režim na skopírovanie tohto jedného bloku a potom ho prilepiť do iných blokov. Nezabudnite použiť ponuku prilepenia, aby sme prilepili iba informácie, ktoré máme v úmysle prilepiť.

Vyskúšajte režim zadávania niekoľkokrát, aby ste sa uistili, že vám vyhovuje, ako to funguje. Používa sa pomerne jednoducho, ale to, čo bolo urobené, sa nedá vrátiť späť.

Takže... pre rekapituláciu. Najprv je najlepšie nastaviť názvy súborov dátových blokov, ktoré budete používať, a zároveň nastaviť riadky predmetu. Potom je dobré uložiť celý program pomocou save all úplne dole v programe... scroll down. Týmto spôsobom, ak urobíte chybu, môžete začať odznova. Potom by som načítal alebo zapisoval HTML alebo text do jedného dátového bloku. Potom by som použil režim vstupu na skopírovanie a vloženie do ďalšej skupiny dátových blokov a potom pokračoval v procese prekladu, ktorý je veľmi nudný a dlhý.

Všetko najlepšie!


Návrat dodckim.org


Prejsť nadckim.com


emptyFile

dckim.org